Daniela & Aleš
Veronika je skutočná profesionálka, svadobné fotky máme nádherné. Cena sa určite rovnala kvalite. Na fotky sme čakali len chvilku - pár dní. Super komunikácia, od samého objednania až po dodanie fotografii. Pani fotografka nám vytvorila nazabudnuteľné spomienky a za to jej ďakujeme.
Nikola & Ondřej - SVATBA
Děkujeme, děkujeme a děkujeme 🥰🥰

To je tak dokonalá práce, na fotky už jedině k Tobě Veru! A to jsem slyšela od hodně našich hostů, že jako fotografka jsi byla (samozřejmě i s Ondrou!) skvělá a moc milá a rádi se na tebe taky obrátí!

Já jsem si teď poplakala skoro jako na svatbě, vše co jsem prožila přenesly i fotky dál a za to Ti moc děkuji!! ❤️ máme tu nejkrásnější památku navždy zachovanou.. 🥹
Adéla & Daniel - SVATBA
Svatbu jsme si maximálně užili, a to hlavně díky skvělým lidem, nejen rodině, ale i díky Vám, měli jsme obrovské štěstí a jsem moc ráda, že si náš den fotila právě ty s Ondrou! Doufám, že cesta zpět vám utekla rychle. 
Fotky vypadají úžasně, naprostá pecka, moc za ně děkujeme! Jsou skvělé, už jsme je stihli projít i s rodinou a všichni jsou nadšení, zas jsme si ten náš den krásně připomněli.
Lenka & Štěpán - SVATBA
Verču mohu jedině doporučit, moc milá spolupráce a nádherné fotky, dle reakce okolí z nich prý opět dýchá atmosféra svatebního dne (i maminka zase brečí :)) Navíc se jí povedlo udělat dvěma nepříliš fotogenickým dřevům společné fotky na které je radost pohledět :-) Vytisklé fotky v nádherném balení jsou jen třešinkou na dortu.
Moc děkujeme a rádi budeme doporučovat dál, a kdo ví, třeba si na Verču s polovičkou v budoucnu něco vymyslíme.
Nikol P. 
Fotografka Verča je milá, příjemná, fotí reálné emoce a dokáže bez problému pracovat s nezkušenými lidmi. Její fotky jsou krásné, nejsou přeplácané, jsou upřímné a originální. Jde se s ní na čemkoliv dohodnout, je vstřícná a snaží se vyhovět v rámci jejich (i Vašich) možností. Naše společné focení rozhodně nebylo poslední :).
Michaela H. - LOVESTORY FOCENÍ
Na focení s Verčou budeme s přítelem ještě dlouhou dobu vzpomínat, doposud jsem nezažila tak přátelský přístup od profesionála ❤️ krásný výsledek, jsem nadšená děkuji.
Iveta  -  SOUROZENECKÉ, TĚHOTENSKÉ A RODINNÉ FOCENÍ
Jedna se o nejlepší fotografku co znám. Krásné fotky před těhotenstvím během i po. Byli jsme moc spokojeni. Hodna, milá, šikovná :) děkujeme.
Back to Top